Opieka dietetyka

W dzisiejszych czasach, przy swobodnym dostępie do Internetu, możemy korzystać z wielu modnych, lansowanych i powielanych diet. Nie zastąpią nam jednak one opieki dietetyka oraz nie zapewnią, że dany jadłospis nie przysporzy nam więcej chorób niż zdrowia (oczywiście z powodu jego niedopasowania do Nas).

Nasza poradnia proponuje pierwszą wizytę oraz wizyty kontrolne, służące do monitorowania efektów leczenia. Pacjent ma do dyspozycji kontakt telefoniczny, za pośrednictwem Skype lub maila. W każdej chwili można poinformować o własnych spostrzeżeniach lub zadać pytanie dietetykowi prowadzącemu.

* Może się zdarzyć, że nie otrzymasz od razu odpowiedzi, jeśli twój dietetyk będzie mieć w danym momencie spotkanie z innym pacjentem. Odpowiedź zwrotną wyślemy w jak najkrótszym czasie. Z dietetykiem można kontaktować się od godziny 7:30 do 19:00. Istnieje również możliwość kontaktu w weekendy oraz w innych godzinach, ale zawsze są one ustalane indywidualnie. Uprzejmie prosimy o niewysyłanie sms-ów lub niedzwonienie poza wyznaczonymi godzinami (chyba że dietetyk prowadzący ustalił indywidualne godziny kontaktu).